KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9234249
nr 923 4249
Pastell
Vytautas Kasiulis (1918-1995), Kvinna, signerad. , 61x48
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:00:00
10/11 19:55:00